TÁJÉKOZTATÁS

KEDVES SZÜLŐK!

A Hajdúhadházi Városi Óvoda Petőfi Utcai Telephelye Hajdúhadház, Petőfi utca 1/a alatt (a volt Három Szirom Óvoda új épülete) 2020. április 6-tól hétfőtől ügyeletet tart a Hajdúhadházi Városi Óvodába járó gyerekeknek.

Az óvodai ügyeletet kizárólag a dolgozó szülők igényelhetik!

Kérjük, hogy igényeiket az alábbi elérhetőségeken jelezzék:

• ovodahadhaz@gmail.com email cím,
  • 06 52 384 551 –es vezetékes szám,
  • 06 30 5844725-ös mobilszám.

A rendkívüli veszélyhelyzetre való tekintettel az óvoda épületében a szülők nem tartózkodhatnak. A gyerekeket reggel a dajkák vagy az óvodapedagógusok kísérik be a csoportokba, miután az óvoda bejárati ajtajában a szülőktől elbúcsúztak.

Délután, a szülők megérkezése után a gyerekeket a dajkák illetve az óvodapedagógusok kísérik felöltöztetve az intézmény bejáratához.

Kedves Szülők, amennyiben az óvodás gyermekkel egy háztartásban élő személyek KÖHÖGÉS vagy LÁZ vagy NEHÉZ LÉGZÉS tünetekkel rendelkeznek az intézmény a gyermeket nem fogadja.
Betegség esetén, kérjük maradjanak otthon és haladéktalanul értesítsék háziorvosukat.

Az óvodai ellátás egésznapos.

Az ügyeletet kérő gyerekek az általános iskolák konyháiról ingyenes étel elvitelére nem jogosultak!

Megértésüket, türelmüket köszönjük, jó egészséget kívánunk! Vigyázzunk egymásra!

Tisztelettel: Pur Mihály

Hajdúhadház, 2020. 04. 02.